RSS Štvorizbový byt na predaj Bratislava - Staré Mesto  Tomireal Byt 4+1 na prodej Bratislava - Staré Mesto  Tomireal Four-bedroom apartment na sale Bratislava - Staré Mesto  Tomireal 4-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Bratislava - Staré Mesto  Tomireal 4-szob. lakás na eladás Bratislava - Staré Mesto  Tomireal

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Bratislava - Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Bratislava - Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Predaj 3,5i bytu na ul.Mlynské Nivy v Starom Meste

4-izb. byt, Predaj, Bratislava - Staré Mesto
Predaj 3,5i bytu na ul.Mlynské Nivy v Starom Meste /pri Dunajskej ul./, 115 m2, OV, tehla, 3.p.5, 2x komora, šatník, vl. kúrenie, lodžia orientovaná do dvora. Byt je po rekonštrukcii: plast. okná, nové podlahy, nové rozvody..Bytový dom sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou.
Predaj 4-izb. byt 115 m2 Bratislava - Staré Mesto Detail

Predaj 4i bytu /120 m2/ na ul.Mlynské Nivy v BA I

4-izb. byt, Predaj, Bratislava - Staré Mesto
Predaj 4i bytu na ul.Mlynské Nivy v Starom Meste /pri Dunajskej ul./, 120 m2, OV, tehla, 3.p/.5, balkón, lodžia, vl. kúrenie, krb. Byt má plast. okná a je po staršej rekonštrukcii. Bytový dom sa nachádza v lokalite s výbornou občianskou vybavenosťou.
Predaj 4-izb. byt 120 m2 Bratislava - Staré Mesto Detail
Predošlá 1 Ďalšia