RSS Kancelárie na prenájom Bratislava - Staré Mesto  Tomireal Kanceláře, administrativní prostory na pronájem Bratislava - Staré Mesto  Tomireal Administrative premises na lease Bratislava - Staré Mesto  Tomireal Büros, verwaltungsräume na vermietung (angebot) Bratislava - Staré Mesto  Tomireal Irodák, adminisztrációs helységek na bérlet Bratislava - Staré Mesto  Tomireal

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Bratislava - Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Bratislava - Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Prenájom kancelárií / 112 m2/ v novostavbe na Dunajskej ul. v Starom Meste

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Bratislava - Staré Mesto - Dunajská
Prenájom kancelárií v novostavbe na Dunajskej ul. v Starom Meste v Bratislave I, 112 m2, 2.posch./6, kuchynka, soc.zariadenie pre mužov aj ženy, výťah, možnosť prenájmu garáž. státia. Kancelária sa nachádza v novostavbe z roku 2013 v úplnom centre Bratislavy s perfektnou občianskou vybavenosťou.
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 112 m2 Bratislava - Staré Mesto Detail 1 400,00 EUR/mesiac (42 176,40 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia